BİZ KİMİZ?

 
Print Teknoloji 2011 yılında kurulmuş olup, Tecrübeli yönetici kadrosu, genç ve alanında uzman ekibiyle iş ortaklarına ve müşterilerine büro makineleri sektöründe pratik ve hesaplı çözümler üretmektedir. 
 
Print Teknoloji büro makineleri ve baskı çözümleri konularında size en ekonomik çözümleri üretmek için hizmet vermektedir. 
 
Ofisinizdeki doküman baskı işlerinizi en basite indirgemek ve şifreleme, kart okuyucu destekli sistemler ile baskılarınızın kullanıcı bazlı denetimini, raporlanmasını kolaylaştırmak konusunda faaliyetler gösteren Print Teknoloji ofisinizde ki döküman baskı trafiğine profesyonel çözümler sunmaktadır.
 
 
VİZYON
 
Büro Makineleri ve Baskı Çözümleri sektöründe profesyonel ve kaliteli hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetinin bizim için önemli olduğunun, bunun için gereken bilgi birikimi, deneyim, sermaye, müşteri memnuniyeti ve bol referansa sahip bir firma olma yolunda elimizden gelen her türlü çabayı göstermeye hazır olduğumuzun bilinmesi ve Print Teknoloji olarak kuruluş amacında büro makineleri, baskı çözümleri alanında destek sağlamak, bilgi birikimini paylaşmak ve müşterilerine en iyi çözüm ortaklığı sunmak iş önceliklerimizdendir.
 
 
MİSYON
 
Print Teknoloji olarak misyonumuz büro makineleri sektörüne yenilikler katarak, sürekli yenilenmiş fikirler üretmek ve müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmaktır. 
 
Büro Makineleri ve Baskı Çözümleri konusunda destekleyici ve yenilikçi girişimler ile sektörünün baskı teknelojisinde herkesin bilinçlenmesini sağlamaktır. 
 
Ekonomik baskı çözümlerinin ne kadar önemli olduğunu çok iyi anlıyoruz. Bunun için üzerimize düşen tüm sorumlulukları yerine getirmek istiyoruz.
 

TWITTER